EKSKLUZYWNE GABINETY KOSMETYCZNE YASUMI

to przede wszystkim

W 2003 roku wymarzyłam sobie własny biznes. Biznes bliski potrzebom kobiet – dający im relaks, pielęgnację i chwilę wytchnienia. Chciałam dać kobietom również miejsca pracy, satysfakcjonującej, bliskiej człowiekowi, kreującej piękno.

Długo rozmawiałam z moimi siostrami, przyjaciółkami… Wniosków było mnóstwo, ale jeden z nich powtarzał się wielokrotnie – to, czego najbardziej nam brakuje, to czas dla siebie.

A gdyby tak połączyć czas dla siebie, chwilę relaksu, odpoczynku, z profesjonalną, zaawansowaną technologicznie pielęgnacją? I tak, w 2004 roku, powstał pierwszy Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Kaliszu.

Dziś, korzystając z doświadczenia ponad 500 kosmetologów pracujących w ponad 100 gabinetach Yasumi, tworzymy kosmetyki odpowiadające potrzebom naszych klientów. Rocznie odwiedza nas ponad pół miliona osób. Obserwacja ich skóry, wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania,  pozwala nam tworzyć kosmetyki skuteczne, bo oparte o profesjonalne zabiegi kosmetologiczne.

Nasze kosmetyki to również przyjemność stosowania. Bo Yasumi po japońsku oznacza relaks, wakacje, wypoczynek. Wierzymy, że piękno tkwi nie tylko w kremie zamkniętym w pięknym słoiczki. Piękno tkwi w Yasumi – relaksie i czasie dla siebie.

 

Zofia Bydałek

Założycielka i c-ce CEO marki YASUMI

2004 - pierwszy gabinet Yasumi
2007 - pierwszy gabinet franczyzowy Yasumi
2008 - ruszamy z produkcją własnych kosmetyków!
2010 - rośniemy w siłę! uruchomienie 50. gabinetu Yasumi
2012 - pierwszy gabinet za granicą - Kazachstan
2018 - świętujemy piętnastolecie marki Yasumi, jest nas już 100 gabinetów Yasumi!
2016 - prezentujemy markę na targach zagranicznych